29 czerwca 2014

kilka nowostek z życia

Hej kochani!♥
Właśnie siedzę w busie do Szczecina ponieważ wracam z moich kochanych Pyrzyc. Miałam sobotę wolną od pracy, a w piątek skończyłam prace wcześniej wiec pojechałam do mamy, która w sobotę robiła przyjęcie z okazji urodzin mojej babci.
Okazało się, że całkiem niedawno przyjechał także mój przyjaciel z Norwegii.  Wieczorem w piątek spotkaliśmy się i jak to naszym wspaniałym obyczajem już od jakiegoś czasu jest - zakrapiając siedzieliśmy do samego rana. ¤.¤ rozmawialiśmy,  śpiewalismy,  planowaliśmy wypad na Woodstock.... Nie wiem co Zero ma w sobie takiego, ale strasznie go uwielbiam i dogaduje się z nim jak z mało kim. *0*
Sobotę przeżyłam na lekkiej bombce do czasu, aż nie poszłam spać.  Po południu obudziłam się i przelezalam na mostku na ogrodzie pół popołudnia wraz z Negai. 
Szczerze Wam powiem,  że powroty z domu w Pyrzycach są strasznie ciężkie. Trudno jest jechać do siebie kiedy masz świadomość, że mimo że tak blisko tak naprawde jesteś daleko  od tych których kochasz.
A Wam jak minął weekend?

2 komentarze:

 1. Fajnie masz Misa... ja tak szczerze to raczej jak gdzieś śmigam to tęsknię za samym miastem, a nie ludźmi bo już tu za bardzo u siebie nikogo nie mam.. Ale co z tego. Kocham swoje miasto! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa stronka :)
  Obserwuję i zapraszam też do siebie:
  www.cukrowa-ksiezniczkaa.blogspot.com
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

🌸Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
🌺Skoro już tu jesteś, zachęcam do pozostawienia komentarza na temat postu czy bloga. Co o nim sądzisz, co byś poprawił/a.
🌸Staram się odpisywać w miarę możliwości na każdy komentarz.
🌺Dziękuję za obserwację mojej strony. To znak, że to o czym piszę interesuje kogoś :)🌺Nie bawię się w "obserwacja za obserwację"
🌸Wiem jak trafić na Wasze blogi. Nie musicie pozostawiać linków w komentarzu.
🌺 "Fajny post, wbijaj do mnie/link do bloga" nie będą publikowane.