9 lutego 2015

Małe odświeżenie

muzyka - Five Finger Death Punch - Remember Everything

 Hej Kochani. ˚‧*♡ॢ˃̶̤̀◡˂̶̤́♡ॢ*‧˚
 Od tygodnia przebywam u mamy w Pyrzycach. Siedzę w moim starym pokoju, tym razem jako gość. Zdrowieję, odpoczywam.
Ostatnio miałam znów problemy z nawracającą depresją. Za dużo stresu, nerwów, przemęczenie i pochmurny humor przyczyniły się do choroby, po której wyglądam jak biedronka. Cóż, czasem się zdarza. Co prawda już cholernie nudzi mi się w domu i denerwuje, to, że muszę co chwila smarować się maściami  i innymi pierdołami, żeby w końcu mi przeszło... A to paskudztwo jak na złość, pojawia się nadal. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
 Korzystając z tego, że siedzę i nic nie robię postanowiłam, że odświeżę trochę bloga. Co prawda, przez bardzo długi czas nie miałam weny, a motywacja by się do tego zabrać graniczyła z cudem. Wszystko było lepsze od robienia grafiki i pisania kodu html. Jednak po większym namawianiu samej siebie udało mi się dokończyć to. Jak się Wam podoba?
 Mam przygotowane też kilka makijażowych tutoriali. Będę je po kolei udostępniać z czasem. ^^ W końcu się za to zabrałam, tak tak. ♛ Chociaż czasami też o to jest ciężko, mimo, że robię to codziennie, maluję się robienie selfie krok po kroku jest tragedią... Szczególnie, że w moim pokoju ciężko o dobre oświetlenie, aby wszystko dobrze wyglądało.
Chcę już czerwiec i nowe mieszkanie. 。^・ェ・^。

 Co tam u Was?

xoxo

3 komentarze:

 1. Misia nie łam się, kiedyś będzie lepiej ;)
  Zmiany oczywiście na plus.
  WS

  OdpowiedzUsuń
 2. Na prawdę bardzo ładny jest twój blog :)
  i już dosyć długo go prowadzisz i to mi się podoba ^^ powodzenia w prowadzeniu blogspota ;3 życzę tobie dużo zdrówka :D

  OdpowiedzUsuń

🌸Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
🌺Skoro już tu jesteś, zachęcam do pozostawienia komentarza na temat postu czy bloga. Co o nim sądzisz, co byś poprawił/a.
🌸Staram się odpisywać w miarę możliwości na każdy komentarz.
🌺Dziękuję za obserwację mojej strony. To znak, że to o czym piszę interesuje kogoś :)🌺Nie bawię się w "obserwacja za obserwację"
🌸Wiem jak trafić na Wasze blogi. Nie musicie pozostawiać linków w komentarzu.
🌺 "Fajny post, wbijaj do mnie/link do bloga" nie będą publikowane.