piątek, 30 marca 2012

vol. 164

nie lubię takich dni jak ten dzisiejszy.
wiatr, deszcz, zimno...  i hate it~!!!
jednak mogę sobie tylko przypomnieć wczorajszy dzień spędzony z Tomkiem i to, że niedługo znów się zobaczymy. ♡
znów będę zadręczać się pierdołami typu: jestem dla niego paskudna, a On dla mnie taki wspaniały. mniejsza. =_= takie moje małe fazy.
wczoraj dzień bardzo miło spędzony <3 do prawie 12 spałam. mój bohater zrobił przesmaczny obiadek, a później mały spacerek na pocztę, iż w końcu przyszły moje upragnione buciczki. ofc nikomu się nie podobają, bo są toporne i "wyglądają jak młotek"... co z tego. ważne, że mi się podobają i tyle. ciach!
podczas spaceru oczywiste było to, że pogoda nam ie dopisała - zaczął padać deszcz. na poczcie nie mogli znaleźć mojej paczki, ale spoczko. po jakimś czasie się odnalazła. :3 sruu~ do kosmetycznego , a później w odwiedzinki do babci i dziadka. posiedzieliśmy chwilę, i wróciliśmy jakimiś polnymi dróżkami do domku.
w domu ofc dalej realizowaliśmy plan oglądania Harryego Pottera. [jestem z nas dumna, iż ogarnęliśmy już 4 części] i w końcu doprosiłam się tego by Negai z nami chwilę posiedziała. *O* w sumie brakowało mi tego.
a dziś... zabieram się za instalowanie Simsów po czym szczerzenie gejozy [xD], a wieczorkiem DDR iż zamierzam zgubić kilka kil, aby w lato pokazać się piękna, zgrabna i powabna na plaży w bikini. lol
i jeszcze jedno.. w sumie strasznie żałosne(?) [może to nie jest właściwe słowo, by określić to co właśnie czuję i myślę] odczytywanie i odpisywanie na smsy na "odwal się" [tak sądzę].
ciao~!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

🌸Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
🌺Skoro już tu jesteś, zachęcam do pozostawienia komentarza na temat postu czy bloga. Co o nim sądzisz, co byś poprawił/a.
🌸Staram się odpisywać w miarę możliwości na każdy komentarz.
🌺Dziękuję za obserwację mojej strony. To znak, że to o czym piszę interesuje kogoś :)🌺Nie bawię się w "obserwacja za obserwację"
🌸Wiem jak trafić na Wasze blogi. Nie musicie pozostawiać linków w komentarzu.
🌺 "Fajny post, wbijaj do mnie/link do bloga" nie będą publikowane.