wtorek, 16 listopada 2010

vol 123

fuck my english. im to much tired to write in english. polish today!~!
ostatnie trzy dni były chyba najgorszymi w moim całym życiu i ciągnać się będą jeszcze niemiłosiernie długo. nie czuje się dobrze z tym co sie stało... z reszta jak mam sie czuć.. poświęciłam rok osobie, w której zakochałam sie do szaleństwa, zaczęłam wiazać plany, mimo, że oboje wiedzieliśmy, że wszystko mogło być oszukiwaniem samych siebie i wbijaniem do głowy czegoś zupełnie niemożliwego.
pamiętna rozmowa... kiedy to siedzisz przed kompem i usiłujesz jak najdelikatniej napisać, że to brak jakiegokolwiek sensu i że miłość, którą go darzysz jest tak wielka, że za jakiś czas, gdy może ona się jeszcze nasilić peknie ci serce. patrzysz na jego zdezoriętowanom twarz, zaczynasz płakać. nie widziałam go tak zawiedzonego i zarazem lekko zdenerwowanego nigdy w życiu. i nie chcę widzieć ni sekundy dłużej.
"zapomnij o mnie, znajdź kogoś kto da ci przyjaźń, miłość, przytulenie i pocałunki. nie chcę byś przeze mnie płakała. przepraszam, przepraszam że cię kocham."
jak mogę zapomnieć?!
teraz jest inny. nie oczekiwałam wg, że będzie chciał nadal ze mną rozmawiać.. w końcu dałam mu nadzieje. nie wiem co było by gorsze. nie rozmawiać z nim już wcale, czy rozmawiać nadal tak jak teraz. starając się rozmawiać jak przyjaciele mimo iż rozmowa wygląda całkiem inaczej - jak dotychczas.

I wish that I could fly, I wonder what you say
I wish you're flying back to me again
Hope everything's the same like it used to be
I don't know which way to choose
How can I find a way to go on
I don't know if I can go on without you, without you
Even if my heart's still beating just for you
I really know you are not feeling like I do
And even if the sun is shining over me
How come I still freeze ?
No one ever sees, no one feels the pain
I shed teardrops in the rain


ciężko mi ;C nie mogę na niczym się skupić. myślę cały czas o nim, o jego zasmuconej twarzy i o tym jaki był zdezoriętowany gdy słyszał moj płacz. myślę o tym jak się do mnie śmieje i co do mnie mówi powinnam uczyć się do egzaminu, jednak nie wychodzi mi. oglądam cały czas mulące filmy. jeszcze do tego ta pogoda. 
znów zaczyna się okres depresyjny w życiu Misowego... T^T

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

🌸Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
🌺Skoro już tu jesteś, zachęcam do pozostawienia komentarza na temat postu czy bloga. Co o nim sądzisz, co byś poprawił/a.
🌸Staram się odpisywać w miarę możliwości na każdy komentarz.
🌺Dziękuję za obserwację mojej strony. To znak, że to o czym piszę interesuje kogoś :)🌺Nie bawię się w "obserwacja za obserwację"
🌸Wiem jak trafić na Wasze blogi. Nie musicie pozostawiać linków w komentarzu.
🌺 "Fajny post, wbijaj do mnie/link do bloga" nie będą publikowane.