niedziela, 31 maja 2009

vol. 29

Różne emocje targają mną. >.<
Jestem bardzo wkurwiona na pewną osobę, bo zachowuje się jak kompletnie beszczelna i fałszywa szmata! Mi mówi coś innego, a komu innemu coś innego. Mówi, że tęskni, a tak naprawdę ma wyjebane! Zastanawiam się, czy chce mnie jeszcze znać. (?) czy ważniejsze są dla niej inne osoby, które zna o wiele krócej... Obiecała, że dotrzyma towarzystwa i nie bedzię nigdzie podróżować, a robi coś całkiem odwrotnego!! Dla mnie coraz mniej się liczy.
Jak pisałam już: TU i TU mam coraz bardziej wyjebane na wszystko! Tam możecie sobie wszystko przeczytać. Dlaczego mam wyjebane? Min przez osobę, o której wyżej wspomniałam.

Mam spadki. Co jest mega chore, bo nie raz mam zamół, a raz happy humor. Miałam od czwartku do dziś po południu dobry, ale wszystko musiało się popsuć, przez jedego popierdolonego sms'a >.< I jest buba. Dobry humorek miałam od momentu kiedy spotkałam się ze Skarbem i poszłyśmy do teatru. Naprawdę kocham się na nią patrzeć, kocham jak się śmieje i jak się patrzy na mnie. Żałuję tylko, że nie możemy widywać się tak często jakbyśmy tego chciały T^T No cóż. Czekam z niecierpliwością na wakacje, kiedy będę u tatuśka i będziemy widywać się codziennie. Dla Ciebie nawet zrezygnuje z Woodstocku <333 (a przecież wszyscy dobrze wiedzą jakia to dla mnie ważna impreza)
Ogólnie to co jeszcze się u mnie dzieje? Nie mogę się doczekać Konekonu2 *o* Nie dość, że będę całe trzy dni z dzióbkiem, to poznam w końcu Mal i Atsaka *o* I później tydzień libacji z Kus, Atsakiem, Agą, Ocem, Negai, Sake, Fallenem i Barbi (?) Ojjjojjjojjj.. Będzie się działo *O*
Zarobiłyśmy z Negai przez dwa dni trochę kasy i kupiłyśmy sobie piękne okularki oldschool. Jeszcze zamierzam kupić jedne oldchoolowe, bo kocham okularki <3
No i zmieniłam grafikę, bo w końcu jak się animenizować to już do końca neee? ^_^ Taaa... Bo właśnie.. Misa się animenizuje. Cały czas anime, anime, anime, anime... Już jestem do przodu z tyloma animcami *O* co mnie bardzo cieszy.. xD Jednak nie oglądam tych, na które jest taki nawał i szał. xD (te obejrzę później)
Poprawił mi się humorek przed chwilką i dlatego postanowiłam napisać tę notkę, ponieważ dostałam mejla od mojego skarba drugiego. I pierwszy raz zobaczyłam jego fotkę. Po prawie pięciomiesięcznym mejlowaniu, zobczyłam dopiero dziś mojego Risakiego ^o^ Jej... Jaki on jest uroczy *o*

(Risaki wybacz za wystawienie Twojego zdjecia, ale musiałam się pochwalić Tobą ;3) Dziękuję, że nadal ze mną piszesz, i że mimo iż niekiedy cały czas narzekam na to jak u mnie jest źle, nadal ze mną chcesz utrzymywać kontat. ;3 <3 Nawet nie wiesz jak się cieszę, że napisałam do Ciebie wtedy... i że w sierpniu do Polski przylatujesz *o* Mam nadzieję, że uda nam się spotkać. x)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

🌸Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
🌺Skoro już tu jesteś, zachęcam do pozostawienia komentarza na temat postu czy bloga. Co o nim sądzisz, co byś poprawił/a.
🌸Staram się odpisywać w miarę możliwości na każdy komentarz.
🌺Dziękuję za obserwację mojej strony. To znak, że to o czym piszę interesuje kogoś :)🌺Nie bawię się w "obserwacja za obserwację"
🌸Wiem jak trafić na Wasze blogi. Nie musicie pozostawiać linków w komentarzu.
🌺 "Fajny post, wbijaj do mnie/link do bloga" nie będą publikowane.